Aktuálně    O mně    Úvod    Kontakt   

Cvičící víkendy

 

Cvičící víkendy

Do nabídky cvičení patří oblíbené víkendy se cvičením pro ženy. Jedná se o víkendy od pátku do neděle, kde je nabídka cvičení velmi rozmanitá a bohatá. Obvykle je na programu 8 - 10 cvičících hodin, ve kterých se střídáme dvě cvičitelky nebo je vedeme společně.


Cvičíme pro vás - aerobní formy taneční i posilovací, stepy, zdravotní cvičení, metodu pillates, jógu, cvičení s malými i velkými míči nebo jiným náčiním, cvičení ve vodě.


Vedeme taneční hodiny - řecké a country tanečky, věnujeme se nordick walkingu, turistice, cvičení v přírodě, strečinku, relaxačním technikám a práci s tělem individuální, ve dvojicích či ve skupině. Někdy si pozveme na víkend zajímavého hosta / tai-chi, kik-box, orientální tance apod. /


V programu mohou klientky většinou ještě využít plavání v bazénu, saunu i whirpool, služby maséra. Často podnikáme výlety do okolí (pěšky, na kolech nebo vláčkem).
Večery trávíme společným posezením a povídáním, zpíváním u ohně, tancem na diskotéce nebo jen klidným odpočinkem podle svého gusta a přání.

Sledujte aktuální nabídku, sekci Cvičící víkendy, pokud zvažujete jet s námi.

© MaHaj 2016