Aktuálně    O mně    Úvod    Kontakt   

Bylinky

 

Spolupráce s některýmí renomovanými firmami mě přiměla více se zajímat o bylinky a jejich účinky. Jedná se například o TC/AG - léčitel Kurt Tepperwein, a jiné.

Byliny v těle pracují na jemnějších úrovních než alopatické - běžné léky, proto se s nimi zachází opatrně a účinkují pomaleji. Jejich pomalejší tempo pomáhá tělu se postupně změnám přizpůsobit a nastolit rovnováhu nejen v cíleném orgánu. Postupně zlepšují organismus celkově. Pomůžeme - li žaludku, postupně pomůžeme také žlučníku, ulevíme játrům, slinivce i střevům a krvi a dalším orgánům. Užijeme - li například bylinku na klidnější spaní, a to přijde, jsme odpočatí a s úsměvem nám jde vše lépe. Máme dobrý pocit, který se dostává do celého těla. Pocit, že jsme zdraví a v pořádku je k nezaplacení. Obava, strach a pocity, že nejsme ok, stres, přetížení z práce, nedořešené vztahy, to vše může přispívat špatnému zdravotnímu stavu. Taky bychom je měli pít cíleně, nejen zběžně. Jen některé se mohou pít dlouhodobě a mohou mít účinky výraznější, kterými bychom si mohli třeba zvýšit tlak. Tehdy je dobré pít je ve směsích, kde se některé účinky umocňují a jiné zvolňují, aby dosáhly dobrého efektu.

Výborné účinky mají bylinné obklady, koupele částečné nebo celkové. Potřebujete - li poradit, pomohu vám najít bylinku na váš problém nebo se poradíme na jiném postupu.

Ne vždy a na všechno pomohou bylinky, sledujte mou další nabídku, jak na sobě a svém zdraví pracovat.

 

© MaHaj 2016