Aktuálně    O mně    Úvod    Kontakt   

Strava

 

O stravě toho víme spoustu a každý den se prokousáváme množstvím informací, které jsou jednou nakloněné mléku a masu a podruhé je zatracují.

Stravou a výživovými doplňky můžeme pro své tělo vytvořit systém ozdravný nebo také z těla vytvořit popelnici, do které sypeme soustavně odpad a otravné látky. Ty tělo zanáší a tak je třeba najít optimální jídelníček, kde můžete najít místo i proto, bez čeho se neumíte obejít /např. čokoláda /, ale i to, co je „nechutně zdravé".

Podíváme se na vaše stravovací zvyklosti a návyky, zdravotní potíže a pokusíme se společně vytvořit jídelníček, očistnou kúru třeba i s pomocí bylinek.Někdy stačí málo, přidat více vody, ubrat tučných jídel, přidat na rozmanitosti, nedojídat, uvědomit si, kdy jím a jak jím a jestli jídlem nezaháním stres a samotu. Od vás budu chtít otevřenost, upřímně se na sebe podívat a trpělivě s důsledností se poprat sám se sebou. Mnohdy uděláme při jídle přestupek proti svému tělu, ale výživa se podílí jen ze 30% na tom, jak vypadáme. Zbytek práce za nás udělá dech, pohoda či nepohoda a pohyb, ale i vrozené dispozice a zdravotní stav. Proto je třeba k optimálnímu jídelníčku přidat také některá cvičení.

© MaHaj 2016